OZNACZENIA

Symbol
FXI380-010
Kod kreskowy
4251364731574
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt

ZAMIENNIKI

OPIS PRODUKTU

PureLink FXI380-010 - aktywny kabel optyczny HDMI 2.1 o długości 10 metrów z oficjalnym certyfikatem HDMI.org

Kable Purelink FXI380 to wysokiej jakości kable światłowodowe HDMI wykonane w najnowszym standardzie 2.1 z oficjalnym certyfikatem HDMI.org (certyfikacja ATC) gwarantującym transmisje sygnału 8K i przepustowość 48Gbps (specyfikacja Ultra High Speed). Ponadto kabel jest wykonany w technologii LSZH/LSOH/LS0H (low smoke zero halogen) co oznacza, że są trudnopalne oraz podczas pożaru nie wydzielają szkodliwych gazów.Budowla kabla pozwala na kompletną ochronę przed interferencją elektromagnetyczną oraz pozwala na niskie tłumienie – dając możliwość przesyłania transmisji w perfekcyjnej jakości. Kabel nie potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania, całe pochodzi ze złącza HDMI (konstrukcja AOC – Active Optic Cable).Purelink FiberX FXI380 zostały zaprojektowane pod kątem optymalizacji przesyłania sygnału HDMI 2.1 na długie dystanse. Hybrydowa konstrukcja – kabel światłowody oraz miedziany przewodnik w postaci żył, pozwala na stosowanie kabli HDMI o długościach i możliwościach lepszych niż konwencjonalne kable HDMI. Sygnał audio-wideo, wolny od interferencji elektromagnetycznych jest transmitowany przez światłowody o napięciu (HDMI 5V) i dane sa przesyłane żyłami miedziowymi. Dzięki unikatowej konstrukcji, długość kabli może wahać się od 5 m aż do 100 metrów. Wszystkie kable do długości 20m, posiadają certyfikat ATC (HDMI.org).


Cechy:

HDMI v 2.1 48Gbps
Aktywna światłowodowa transmisja sygnału w pełnej szerokości pasma 48Gbps
Rozdzielczość to 8K@60Hz 4:4:4 z obsługą HDR 10, HDR 12 i Dolby Vision
Zgodność ze standardem HDMI 2.1, HDMI 1.x i DVI 1.0
Zgodność z protokołem HDCP 2.3, HDCP 2.2, HDCP 1.4
Wsparcie dla CEC I przeźroczysty EDID
Całkowity brak opóźnień (Zero frame delay), brak kompresji
Konstrukcja hybrydowa, mała waga, kompaktowy design, bardzo mały promień skrętu
Wsparcie dla wszystkich formatów Audio w tym Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio
Łatwa instalacja Plug & Play
Obudowa aluminiowa minimalizująca zakłócenia elektromagnetyczne
płaszcz zewnętrzny kabla wykonany z tworzywa bezhalogenowego o niskim wydzielaniu dymu przy spalaniu (LSZH)
przetestowany do instalacji profesjonalnych
dostępne długości: 5m, 10m, 15m, 20m (wkrótce dostępne długości do 100m)

Kable są zgodne ze standardem HDMI Ultra High Speed i kompatybilne z HDMI 2.1 pozwalając na wysyłanie sygnału sięgające przepustowości 48Gbps. Wspierana rozdzielczość to 8K 60Hz / UltraHD-2 / 4K 120Hz. Kable obsłużą także protokół HDCP 2.3 oraz wysokiej jakości dźwięk cyfrowy. Cała transmisja sygnału odbywa się bez opóźnień (Zero Frame Delay) czy kompresji, a w dodatku wspierane są takie technologie jak ARC, eARC czy rozkazy EDID.

Niewielka przekątna kabla wynosząca 4,5mm pozwala na wysoki promień zgięcia kabla aż do 45mm (statycznie np. kąt ułożenia kabla w korytku bez uszkodzenia) lub 90mm (dynamicznie, przy wielokrotnym gięciu i odprostowaniu) pozwoli na instalacje w ciasnych miejscach, np. z tyłu szafy rack.

Przyłącza HDMI-A po obu stronach posiadają pozłacane styki oraz aluminiową obudowę złącza. Końcówki są więc odporne na korozje, pozwalając na długoletnie przesyłanie obrazu audio-wideo.

Kable światłowodowe HDMI podobnie jak konwencjonalne HDMI są kablami „Plug&Play”. Kable FXI380 są jednokierunkowe i nie powinny być podłączane w odwrotny sposób, taka informacja jest wyraźnie zaznaczona na obudowie złącz. Wsparcie dla innego typu sygnału nie jest gwarantowane. Kable są pozbawione halogenu i posiadają oznaczenie LSOH/LSZH co oznacza, że w przypadku pożaru, kable wydzielą znacznie mniej szkodliwego dymu niż w przypadku zastosowania kabli produkowanych z użyciem halogenów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B