Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364736227
Symbol
PT-HDOF-100
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Cechy
Filtry:
Opis
• Obsługa 18 Gb/s (4K 60 Hz 4:4:4) i HDCP 2.2 z wyjściem HDMI na nadajniku: ciesz się krystalicznie czystym obrazem i dźwiękiem dzięki obsłudze dużej przepustowości i ochronie treści. Dzięki funkcji wyjścia HDMI można z łatwością podłączyć wiele ekranów.
• Transmisja HDMI przez jednomodowy światłowód LC simplex* na odległość do 1000 m: Przesyłaj sygnały HDMI na duże odległości bez utraty jakości. Światłowód jednomodowy typu simplex zapewnia niezawodną i wydajną transmisję na odległość do 1000 m.
• Osadzanie analogowego dźwięku w nadajniku i usuwanie w odbiorniku: Bezproblemowo integruj analogowe sygnały audio z konfiguracją HDMI. Nadajnik umożliwia osadzanie dźwięku analogowego, podczas gdy odbiornik może go usunąć z zewnętrznych urządzeń audio.
• Dwukierunkowe przejście na podczerwień i RS232: Zdalna kontrola urządzeń dzięki dwukierunkowemu przejściu na podczerwień i RS232. Funkcja ta umożliwia wysyłanie i odbieranie sygnałów IR i RS232 oraz zapewnia wygodne możliwości sterowania.
• Zarządzanie EDID: Łatwe zarządzanie danymi identyfikacyjnymi rozszerzonego wyświetlacza (EDID) podłączonych urządzeń. Zapewnia to optymalną kompatybilność i wydajność pomiędzy źródłem a wyświetlaczem.

* jednomodowy światłowód LC simplex nie znajduje się w zestawie
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B