OZNACZENIA

Symbol
PT-C-HDEARC-4K
Kod kreskowy
4251364730904
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt

ZAMIENNIKI

OPIS PRODUKTU

Główne zastosowania:

- model 1 – zastosowanie z najnowszymi konsolami i kompatybilnymi telewizorami 4K@120Hz oraz 8K@60Hz i podłączenie zewnętrznego nagłośnienia przez wyjście TV eARC out
- model 2 – jednoczesne stosowanie starszej generacji amplitunerów z HDMI 1,4 i źródeł 4K z HDMI 2,0 z nowymi projektorami lub telewizorami 4K
- model 3 – wydzielanie sygnału z telewizora poprzez HDMI z eARC out do zewnętrznego nagłośnienia, np. soundbar z Dolby Atmos

Deembeder od marki PureTools pozwala na odseparowanie cyfrowego dźwięku z sygnału HDMI 2.0b i przesłaniu go dalej w standardzie eARC lub ARC, powalając na odtwarzanie dźwięku przestrzennego na soundbarach, odbiorniki AV lub poprzez wzmacniacze.
Ekstraktor jest zgodny z HDMI 2.0b / HDCP 2.3 i przyjmuje sygnał o przepustowości do 18Gbps w rozdzielczości 4K / UltraHD @60Hz w formacie HDR.
Dwa przełączniki DIP pozwalają na kontrolę EDID, eARC czy przesyłanie na zasadzie „pass-through”.
Przy użyciu sygnału 8K@60Hz dźwięk nadal będzie przesyłany dalej, będzie ograniczony jednak do wyjścia 1 i sygnału eARC/ARC.
Wspierany dźwięk na wyjściu eARC/ARC HDMI 1: LPCM 5.1 oraz 7.1, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True-HD, Dolby Atmos, DTS 5.1, DTS ES 6.1, DTS HRA, DTS HD Master i DTS:X oraz stereo.

Wspierany dźwięk na HDMI 2:
Nieskompresowany sygnał audio z czarnym obrazem w jakości 720p – pozwala to na kompatybilność ze starszymi odbiornikami AV, wzmacniaczami lub soundbarami.
• Ekstrakcja eARC z 1 wejściem HDMI do 1 wyjścia HDMI eARC i 1 pass-through HDMI
• Obsługa 18Gbps dla rozdzielczości do 4K/UltraHD @60Hz, w tym. HDR
• Wyjście audio HDMI dla nieskompresowanego dźwięku eARC, ARC + HDMI z czarnym obrazem 720p
• Zgodny z HDMI 2.0b / HDCP 2.3, korektor sygnału, CEC pass-through i zarządzanie EDID
• Ultracienka i lekka obudowa, funkcja Plug&Play, uchwyty montażowe
• Maksymalna przepustowość dźwięku: 37 Mbit/s
• Zawartość pudełka: 1x PT-C-HDEARC-4K, 1x kabel USB do microUSB, instrukcja obsługi

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B