Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364734759
Symbol
PT-MA-HD44M
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis
PT-MA-HD44M to profesjonalny przełącznik matrycowy 4x4 HDMI 2.0 ze zintegrowaną matrycą audio do przełączania z 4 wejść HDMI na 4 wyjścia HDMI, przeznaczony do sygnałów zgodnych z HDMI 2.0 i HDCP 2.2.
Sygnał audio z każdego wejścia może być wyodrębniony zarówno analogowo (stereo, feniks), jak i cyfrowy (S/PDIF, koncentryczny) i przesłany do systemu audio.
Panel krosowniczy posiada wiele opcji sterowania: w tym za pomocą przycisków na panelu przednim lub pilota na podczerwień (w zestawie) ze zintegrowanym wyświetlaczem LCD.
Posiada kompleksowe zarządzanie EDID i zaawansowaną zgodność HDCP, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność z różnymi urządzeniami źródłowymi.
Sygnały z pilota odbierane są przez zintegrowany lub zdalny odbiornik podczerwieni (3,5mm w zestawie).
Co więcej, matryca może być sterowana i konfigurowana za pomocą interfejsu RS232 lub IP za pomocą szczegółowego internetowego interfejsu graficznego z dowolnej przeglądarki internetowej.


Cechy:
- Przełącznik matrycowy HDMI 2.0 z 4 wejściami HDMI na 4 wyjściach HDMI
- Obsługuje 18Gbps dla rozdzielczości do 4K UltraHD 60Hz (4:4:4), w tym HDR
- HDMI 2.0, HDCP 2.2, HDR10, HLG i Dolby Vision
- Sygnał audio można wyodrębnić z każdego wejścia lub wyjścia - zarówno analogowo (stereo, feniks) jak i cyfrowo (S/PDIF, koncentryczny).
- Odsprzęganie dźwięku analogowego i cyfrowego, wyświetlacz na przednim panelu
- Sterowanie za pomocą przycisków, web GUI, CEC, RS232 i IR
- Ultrakompaktowa obudowa (1/2 19”) z przykręcanym złączem zasilania
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B