Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364737491
Symbol
VL-D210DL
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Cechy
Filtry:
Opis
Stacja dokująca VL-D210DL 14 w 1 zapewnia wszechstronne zastosowanie zarówno w biurze jak i w domu. Najlepsze rozwiązanie zapewniające maksymalną wydajność. Dzięki wszechstronnym portom możemy podłączyć wiele urządzeń na raz.

Cechy
• Wejście USB-C 3.2 Gen2: z ładowaniem PD o mocy 100 W i szybkością transferu 10 Gb/s. Błyskawiczne przesyłanie danych oraz ładowanie urządzeń w tym samym czasie.
• Wyjście na dwa ekrany: konfiguracja dwóch ekranów zgodna z Display Link. Możemy wykorzystać dwa wyjścia 2xHDMI 2.0 4K60 Hz lub 2xDisplayPort 1.2 4K60 Hz.
• Gotowość do DisplayLink: Pożegnaj złożoność kabli dzięki usprawnionej konfiguracji wielu monitorów DisplayLink. Ta zaawansowana technologia zapewnia płynne i wydajne połączenie, zapewniając krystalicznie czysty obraz i wyjątkowo responsywne wyświetlanie.
• Porty USB: 4x10 Gb/s, 3x5 Gb/s możemy przesyłać dane z dużą szybkością i efektywnie zasilać swoje urządzenia.
• Gigabit Ethernet: port LAN Gigabit, korzystamy z szybkiej i niezawodnej łączności internetowej.
• Ładowanie, zasilanie do 7 urządzeń: D210DL jest kompatybilny z USB2.0, USB3.2, Thunderbolt3. Umożliwia jednocześnie ładowanie i zasilanie do 7 urządzeń.
• Wyjście audio 3,5mm Jack: możliwość podłączenia słuchawek lub głośników.

Ulepszając swoje miejsce pracy dzięki stacji dokującej mamy zapewnioną najwyższą wydajność, funkcjonalność i bezproblemową łączność a co za tym idzie praca staje się szybsza i przyjemniejsza

Wsparcie dla Ciebie i Twojego laptopa w nowoczesnym miejscu pracy

Produkty z serii Vuelogic są doskonałym wyborem, które służą nowoczesnej hybrydowej pracy. Zaprojektowane, aby sprostać potrzebom domowych biur, przestrzeni do spotkań, małych salek (huddle space) i dużych sal konferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem trendu „przynieś własne urządzenie” (BYOD). Asortyment obejmuje eleganckie i praktyczne stojaki na laptopa, wielofunkcyjne stacje dokujące oraz użytkowe, wysokiej jakości produkty komunikacji i współpracy (UCC Unified Communications and Collaboration), z których wszystkie korzystają z bogatego doświadczenia PureLink w branży ProAV.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B