Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364737507
Symbol
VL-D220
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Cechy
Filtry:
Opis
Stacja dokująca 15 w 1 VL-D220 to wielofunkcyjne urządzenie dla wymagających, którzy szukają jednego urządzenia dzięki któremu będą mieli większe możliwości i ergonomię pracy. Stacja zapewnia maksymalną wydajność oraz bezproblemową łączność w połączeniach.

Cechy
• Wejście USB-C 3.2 Gen2: dzięki USB-C obsługujemy zasilanie PD 100 W i przesyłanie danych z szybkością 10 Gb/s, zapewniając szybkie ładowanie urządzeń i wydajną łączność danych.
• Potrójny ekran z obsługą MST: podłącz dwa monitory HDMI 2.1 dla pojedynczego wyjścia o maksymalnej rozdzielczości 4K 60 Hz (z DSC), pojedyncze wyjście maks. 8K 30Hz.
• Wszechstronne porty USB: mamy do dyspozycji 3 porty USB 10Gb/s, 2x5Gb/s i 2x480 Mb/s. Przesyłanie danych z dużą prędkością, korzystając w tym samym czasie z ładowania i zasilania urządzeń peryferyjnych.
• Gigabit Ethernet: zapewnia bezpieczny dostęp do sieci LAN.
• Wyjście audio 3.5mm: zintegrowane wyjście audio do podłączenia słuchawek lub głośników.
• Gniazdo czytnika kart pamięci SD i micro SD: łatwe przesyłanie plików, uzyskiwanie do nich dostępu dzięki zintegrowanemu gniazdu czytnika kart SD i micro SD. Zarządzanie swoimi danymi bez konieczności stosowania dodatkowych czytników kart.

Ulepszając swoje miejsce pracy dzięki stacji dokującej mamy zapewnioną najwyższą wydajność, funkcjonalność i bezproblemową łączność a co za tym idzie praca staje się szybsza i przyjemniejsza

Wsparcie dla Ciebie i Twojego laptopa w nowoczesnym miejscu pracy

Produkty z serii Vuelogic są doskonałym wyborem, które służą nowoczesnej hybrydowej pracy. Zaprojektowane, aby sprostać potrzebom domowych biur, przestrzeni do spotkań, małych salek (huddle space) i dużych sal konferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem trendu „przynieś własne urządzenie” (BYOD). Asortyment obejmuje eleganckie i praktyczne stojaki na laptopa, wielofunkcyjne stacje dokujące oraz użytkowe, wysokiej jakości produkty komunikacji i współpracy (UCC Unified Communications and Collaboration), z których wszystkie korzystają z bogatego doświadczenia PureLink w branży ProAV.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B