Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364737521
Symbol
VL-DS100
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Cechy
Filtry:
Opis
Dzięki stacji dokującej VL-DS100 łączącej styl, innowacje i wielofunkcyjność 7 w 1, otrzymujemy urządzenie, które zwiększa naszą wydajność i powoduje, że nasze stanowisko pracy jest uporządkowane, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom.

Cechy
• Innowacyjna multimedialna podstawa: służy jako podstawa do tabletu, jako podstawka z dostępem do klawiatury z otwartym ekranem, zapewniając stylowe i wydajne rozszerzenie przestrzeni roboczej.
• Wejście USB-C Gen2 z możliwością ładowania urządzeń PD o mocy 100W: zapewnia płynne ładowanie urządzeń PD o mocy 100W. Korzystając z wydajnej łączności, twoje urządzenia będą gotowe do działania.
• Wyjście na dwa ekrany: bezproblemowa łączność dwóch ekranów z możliwością korzystania z wyjścia 1xHDMI 2.0 4K 60Hz i 1xHDMI 2.1 8K 30Hz.
• Porty USB: możliwość podłączenia bez wysiłku wielu urządzeń peryferyjnych dzięki dwóm portom USB-C 3.2 Gen2, które oferują szybką przepustowość transmisji danych 5Gb/s. Szybkie przesyłanie danych oraz ładowanie urządzeń peryferyjnych.
• Gigabit Ethernet: dzięki portowi LAN (Gigabit Ethernet) zapewniamy szybką i niezawodną łączność z Internetem dla wszystkich potrzeb związanych z pracą i rozrywką.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B