Oznaczenia
Kod kreskowy
4251364737477
Symbol
VL-SD200
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Cechy
Filtry:
Opis
Stacja dokująca z głośnikiem SD200 (10 w 1) to najlepsze rozwiązanie do przesyłania dźwięku. Możemy doświadczyć doskonałej jakości dźwięku i zaawansowanej funkcjonalności dzięki SD200. Został zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności w domowych biurach, pokojach spotkań. Stacja z głośnikiem oferuje szereg imponujących funkcji zapewniających wciągające wrażenia dźwiękowe.

Cechy
• Wejście USB-C Gen3.2 z ładowaniem o mocy PD 100 W: Transfer danych z prędkością 10 Gb/s. Zapewnia szybkie ładowanie urządzeń PD.
• Wyjście na podwójny ekran: 2 porty wyjściowe HDMI 2.0 4K60 Hz z obsługą MST i SST.
• Porty USB: 2xUSB-A, 1xUSB-C Gen2. Uzyskujemy szybkie przesyłanie danych oraz wygodne zasilanie urządzeń peryferyjnych.
• Zintegrowane rozwiązanie audio: Krystalicznie czysta komunikacja dzięki zintegrowanemu poczwórnemu mikrofonowi i głośnikowi o mocy 5 W. Idealnemu do połączeń konferencyjnych jak i wirtualnych spotkań.
• Gigabit Ethernet: zapewnia bezpieczny dostęp do przewodowej sieci LAN.

Ulepszając swoje miejsce pracy dzięki stacji dokującej mamy zapewnioną najwyższą wydajność, funkcjonalność i bezproblemową łączność a co za tym idzie praca staje się szybsza i przyjemniejsza

Wsparcie dla Ciebie i Twojego laptopa w nowoczesnym miejscu pracy

Produkty z serii Vuelogic są doskonałym wyborem, które służą nowoczesnej hybrydowej pracy. Zaprojektowane, aby sprostać potrzebom domowych biur, przestrzeni do spotkań, małych salek (huddle space) i dużych sal konferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem trendu „przynieś własne urządzenie” (BYOD). Asortyment obejmuje eleganckie i praktyczne stojaki na laptopa, wielofunkcyjne stacje dokujące oraz użytkowe, wysokiej jakości produkty komunikacji i współpracy (UCC Unified Communications and Collaboration), z których wszystkie korzystają z bogatego doświadczenia PureLink w branży ProAV.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B